Działalność hurtownii odzieży używanej

hurtownia odzieży używanejGdzie zaopatrują się sklepiki z odzieżą używaną? Tylko i wyłącznie w hurtowniach odzieży używanej. Tam mogą osobiście lub też telefonicznie czy mailowo zamówić towar, który hurtowo jest pakowany w kartony i dostarczany do zamawiającego.

Jeden zapakowany karton waży średnio kilkanaście kilogramów. Ciuchy są najczęściej pakowane rozmiarami, ale oczywiście pomyłki też się zdarzają.
 

Hurtownia odzieży używanej zajmuje się głównie kompletowaniem i pakowaniem sprowadzanej odzieży, a następnie jej przesłaniem do sprzedawcy detalicznego. Wszystko musi odbywać się zgodnie z wyznaczonym terminem i innymi określonymi wcześniej warunkami.

Często zdarza się, że hurtownie doradzają właścicielom sklepów z odzieżą używaną, w jaki sposób dany towar wyeksponować (na półkach, w gablotach).
 

Hurtownie odzieży używanej zapewniają towar od ręki. Nigdy nie zdarza się, że czegoś może zabraknąć. Niektóre hurtownie wymagają na odbiorcy podpisanie umowy, poświadczenia swojego zamówienia zaliczką lub też zgadzają się na otrzymanie zapłaty po dostarczeniu całości towaru czyli w tym przypadku odzieży.

 


 

.

 

"Działalność hurtownii odzieży używanej" opublikowano 2010-04-21 03:07:05 w kategorii Biznes i Ekonomia

Nowe strony "Biznes i Ekonomia":

Legalna Budowa
Umowa deweloperska to jeden z rodzajów umów prawnych o charakterze cywilnym. Umowa deweloperska nosi charakter umowy przedwstępnej. Podobieństwo to po...

Adwokat Rzeszów
Kancelaria adwokacka w Rzeszowie jako jedna z niewielu w regionie prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, prawa rodzinnego,...

Biuro Tłumaczeń Warszawa.
Biuro tłumaczeń Lidaria znajduje się w samym centrum Warszawy. Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem tłumaczy przysięgłych, specjalistycznych i zw...

lyoness
Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie. Dzięki nam masz możliwość zakupienia potrzebnych Ci przedmiotów. Wśród naszej szerokiej oferty znajdą państwo zni...

Opiekunka niemcy oferty pracy
Agencje pracy, takie jak Hilfeneo z Gliwic, to nie tylko wysokie zarobki, ale również legalna i bezpieczna praca z niemieckimi seniorami.
Wiel...